محتاط همراه محققان اضافه وزن اضافه وزن

محتاط: همراه محققان اضافه وزن اضافه وزن رژیم غذایی سرطان سینه رژیم غذایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری وسط تبلیغات، فوتبال هم پخش کنید ، طنز

پخش تبلیغات در مسابقه های جام جهانی این طوریه که بازیکنان دو تیم هنگامی که توی هتل از خواب بیدار میشن، یک نفر میره توی اتاق پخش شبکه سه و شبکه ورزش، دی وی دی چه

وسط تبلیغات، فوتبال هم پخش کنید ، طنز

طنز/ وسط تبلیغات، فوتبال هم پخش کنید

عبارات مهم : بلژیک

پخش تبلیغات در مسابقه های جام جهانی این طوریه که بازیکنان دو تیم هنگامی که توی هتل از خواب بیدار میشن، یک نفر میره توی اتاق پخش شبکه سه و شبکه ورزش، دی وی دی چهار ساعته تبلیغات رو میگذاره رو میز، به عوامل پخش میگه من میرم بیرون به کارهام برسم، تا عصری که تبلیغات تموم بشه برمی گردم.

به گزارش قانون؛ «به شروع بازی که نزدیک میشیم تبلیغات از چیپس و پفک و باقالی گلپری میرسه به اپلیکیشن های متفاوت یعنی آدم ماهی دو بار گوشی شارژ میکنه ولی روزی ۴۳ بار از تلویزیون باید گوش بده که این یک دونه شارژ رو از کجا بخره. یعنی آنقدر حجم این تبلیغات زیاد شده است که آدم حاضره مشخصات کارت بانکیش رو به یه جا بفرسته بگه آقا این حساب بانکی من، خودتون از هر جا که صلاح می دونید برام شارژ بگیرید، قبض ها رو هم پرداخت کنید، یک پولی هم جهت شیرینی خودتون بردارید، فقط دست از سر ما بردارید.

تبلیغات تا سه دقیقه قبل از شروع مسابقه ادامه داره. بعد مجری برنامه سلام میده و به کارشناس ها میگه ۲۲ ثانیه وقت داریم که راجع به مسابقه صحبت کنیم. بعد مسابقه شروع میشود و از اینجا تبلیغات زیرنویسی روی ذهن بیننده رژه میره.

وسط تبلیغات، فوتبال هم پخش کنید ، طنز

مثلا نمیدونم نخستین بار به ذهن چه کسی رسید که توی نیمه نهایی جام جهانی، بازی بلژیک – فرانسه، زمانی که ادن هازارد داره ماتوئیدی رو دریبل میزنه، ممکنه جهت تماشاچی این پرسش پیش بیاد که چه ماکارونی ای بخره. اندازه تبلیغات زیرنویس هم در حدیه که کلا نصف بازی میفته تو طرح یعنی به عنوان نمونه باید دعا کنی کلا بلژیک از سمت راست حمله نکنه چون یکهو می بینی فرتونگن از پایین این یکی بانک پاس میفرسته، فلینی در حالی که فقط موهاش از بالای تبلیغ اون یکی بانک معلومه توپ رو میگیره. حجم تبلیغات هم در حدیه که احساس می کنی تو واگن مترو نشستی و فقط تبلیغ ماست بندی سر کوچه پخش نشده طوری که هر لحظه منتظری پخش بازی قطع بشه و عادل فردوسی پور کفی کفش فری سایز تبلیغ بکنه.

وقتی که همزمان گزارش بازی رو گوش میکنی و زیرنویس ها رو می خونی بازی به این صورت درمیاد: بازیکنان فرانسه مدام ارتباط بازیکنان بلژیک رو قطع می کنند. بسته های رویایی اپراتور نسل هفتم با پوشش فور جی. با وجود بازیکنان سرعتی فرانسه مثل امباپه، بلژیک حملات گسترده ای رو انجام میده که نشون میده خیلی جرات و تخمه های ساده، گلپری و آبلیمویی.

پخش تبلیغات در مسابقه های جام جهانی این طوریه که بازیکنان دو تیم هنگامی که توی هتل از خواب بیدار میشن، یک نفر میره توی اتاق پخش شبکه سه و شبکه ورزش، دی وی دی چه

حالا یک خطای شدید و داور کارت به کارت با اپلیکیشن تاپ در کوتاه ترین زمان. بازیکنای فرانسه جهت رسیدن به گل به هر در و پنجره های یو پی وی سی. حالا توپ رو برمیداره و فرار میکنه. هرجا سخن از اعتماد هست، نام بانک ما می درخشد.»

واژه های کلیدی: بلژیک | تبلیغ | فرانسه | فرانسه | مسابقه | تبلیغات | تبلیغات | اپلیکیشن | بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs