محتاط همراه محققان اضافه وزن اضافه وزن

محتاط: همراه محققان اضافه وزن اضافه وزن رژیم غذایی سرطان سینه رژیم غذایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی یکی از راه‌های رسیدن به وحدت و انسجام، برطرف حصر است / پروانه سلحشوری

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: کشور در شرایط حساسی بسر می‌برد و جهت دست یافتن به انسجام ملی نیاز به وحدت داریم.

یکی از راه‌های رسیدن به وحدت و انسجام، برطرف حصر است / پروانه سلحشوری

پروانه سلحشوری: یکی از راه های رسیدن به وحدت و انسجام، برطرف حصر است

عبارات مهم : ایران

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: کشور در شرایط حساسی بسر می برد و جهت دست یافتن به انسجام ملی نیاز به وحدت داریم.

به گزارش ایسنا، پروانه سلحشوری که در دانشگاه شهید چمران اهواز صحبت می کرد، با تأکید بر ضرورت حفظ انسجام ملی و نیاز کشور به وحدت، اظهار کرد: یکی از راه های رسیدن به وحدت و انسجام، برطرف حصر است.

یکی از راه‌های رسیدن به وحدت و انسجام، برطرف حصر است / پروانه سلحشوری

وی افزود: آیا زن رهنورد، این بانوی دانشمند و هنرمند که خیلی از هم نسل های من به خاطر کتاب های وی به حجاب اعتقاد شدند امروز در این سن باید در حصر باشد؟ آیا باید نخست وزیر امام میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی را در حصر ببینیم؟ خاتمی آبروی کشور عزیزمان ایران هست. چگونه است که خاتمی باید ممنوع التصویر باشد؟ او عزت کشور عزیزمان ایران است و هرجا نامش هست، آنجا نام کشور عزیزمان ایران می درخشد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس همچنین با بیان اینکه “چیزی که دغدغه من هست، بحث اخلاق و فروپاشی اخلاق در جامعه است و هنگامی که فروپاشی اخلاقی در جامعه رخ دهد، در پی آن شاهد این همه فساد در سیستم هستیم”، ابراز عقیده کرد: قوه قضائیه که باید به سراغ مفسدان برود، به سراغ جوان هایی می رود که تنها حرف می زنند.

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: کشور در شرایط حساسی بسر می‌برد و جهت دست یافتن به انسجام ملی نیاز به وحدت داریم.

سلحشوری در پاسخ به پرسش یک دانشجو در مورد حمایت بعضی صورت ها از احمدی نژاد، گفت: احمدی نژاد را یک روز معجزه هزاره سوم نامیدند و یک روز هاله نور جهت وی درست می کردند و امروز هم وی را فرقه زنبیلیه می نامند. اگر شما یا ما این حرف های آنها را بزنیم باید سال ها در حبس باشیم.

وی در آخر افزود: این افراد هشت سال کسی را مورد حمایت قرار دادند که این همه دزدی و اختلاس در وقت وی صورت گرفت و دولت خود را هم پاک ترین دولت می دانست ولی آسیب هایش را باید سال های سال تحمل کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | پروانه | پروانه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs